I miejsce w rankingu

I miejsce w rankingu "Lubię, bo polskie" - Produkt Innowacyjny 2022

Finał rankingu Polskiego Radia "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022" w kategorii - Produkt Innowacyjny 2022 za Rozpylacze paliwa z igłą pokrytą powłoką DLC dla WUZETEM.

25 listopada odbył się VI finał edycji ogólnopolskiego rankingu "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022" - organizowanego przez Polskie Radio oraz redakcję Trójki Polskiego Radia. Celem rankingu jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych firm oraz edukowanie słuchaczy, w jaki sposób zakup polskich produktów i korzystanie z usług krajowych przedsiębiorców wpływa na koniunkturę naszej gospodarki. Podobnie jak w ubiegłych latach kapituła rankingu "Lubię bo Polskie", nagrodziła firmy w różnych kategoriach.

Ogłoszenie wyników.
W specjalnej audycji ekonomicznej "Winien i Ma" w Trójce ogłoszono zwycięzców rankingu Polskiego Radia "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022".
 https://lnkd.in/dnW--Ytb
 https://lnkd.in/dM5Ttiu8

Statuetki zostały wręczone zwycięzcom w poszczególnych kategoriach podczas uroczystej gali, która odbyła się w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana. Podobnie, jak w ubiegłych latach, Kapituła rankingu wyróżniła firmy, produkty i usługi w kilku wyraźnie sprecyzowanych kategoriach.

 I miejsce w rankingu "Lubię, bo polskie" - Produkt Innowacyjny 2022.
Miano najlepszego Produktu Innowacyjnego 2022 zostało przyznane Warszawskim Zakładom Mechanicznym "PZL - WZM" w Warszawie SA za "Rozpylacze paliwa z igłą pokrytą powłoką DLC" - https://lnkd.in/d3VQ-vDa. W tej kategorii nagradzane są firmy wprowadzające innowacyjne rozwiązania - produkt lub usługę, która w przełomowy sposób wpłynęła na zwiększenie konkurencyjności polskich firm na rynku krajowym lub za granicą. Kapituła przyznała drugie miejsce: firmie PGNiG Grupa Orlen za system HY-Chess oraz trzecie dla Ośrodka Przetwarzania Informacji - Państwowego Instytutu Badawczego za System ANSI.

Konkurs "Lubię, bo polskie".
To już VI finał edycji ogólnopolskiego rankingu "LUBIĘ, BO POLSKIE 2022" – organizowanego przez Polskie Radio oraz redakcję Trójki Polskiego Radia. Celem rankingu jest promowanie polskich produktów i usług, a także wspieranie rodzimych firm oraz edukowanie słuchaczy, w jaki sposób zakup polskich produktów i korzystanie z usług krajowych przedsiębiorców wpływa na koniunkturę naszej gospodarki.

Więcej  szczegółów w artykule na stronie Polskiego Radia S.A.:
https://polskieradio24.pl/42/273/artykul/3076567

Oraz w wywiadzie z Prezes WUZETEM - Anną Ścieszko-Osińską, który można odsłuchać na stronie Jedynki Polskiego Radia:
https://lnkd.in/dMVVGTeC

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl