Transakcje handlowe z Rosją oraz Białorusią wstrzymane

Decyzją Zarządu Spółki Warszawskie Zakłady Mechaniczne "PZL-WZM" w Warszawie Spółka Akcyjna

- wszelkie transakcje handlowe ze wszystkimi kontrahentami w Rosji oraz Białorusi zostały wstrzymane. 

W tych bardzo trudnych chwilach dla naszych ukraińskich Sąsiadów, zarówno Zarząd, jak i Pracownicy Spółki Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., wyrażamy naszą solidarność z każdym Obywatelem Ukrainy. Zwłaszcza z tymi, którzy pozostali na miejscu i walczą z najeźdźcą, z naszymi Klientami, z którymi na co dzień się kontaktujemy. 

Jesteśmy myślami i sercami ze wszystkimi, którzy obecnie muszą mierzyć się z bólem wojny. Również z tymi, którzy są już w Polsce, a których często Bliscy pozostają za wschodnią granicą. Wśród tych Osób są nasi Pracownicy. Służymy wsparciem w każdej kwestii.

W naszej opinii rozpoczęcie wojny z Ukrainą jest bezprecedensowym złamaniem prawa międzynarodowego.
Potępiamy napaść Federacji Rosyjskiej na wolną i niepodległą Ukrainę.

 

Wspieramy Ukrainę! Razem. 

https://www.linkedin.com/company/79325404/admin/

https://www.facebook.com/wuzetem70lat/?ref=pages_you_manage

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl