Ślusarza/ Mechanika

Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Wykrywanie nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń, usuwanie zauważonych awarii,
  • Nadzór nad eksploatacją obsługiwanych maszyn i urządzeń,
  • Sprawne wykonywanie napraw, bieżących przeglądów i remontów,
  • Prawidłowy demontaż i montaż naprawianych urządzeń,
  • Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • Wykształcenie: wykształcenie zawodowe mechaniczne lub średnie techniczne
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość rysunków technicznych, schematów złożeniowych, hydraulicznych, pneumatycznych
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi
  • Praktyczna znajomość zagadnień budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do programu sportowego
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy
  • Pracę w firmie o wieloletniej historii

Drukuj   E-mail