Operatora maszyn - tokarz, szlifierz

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki, (Warszawa – Konotopa)

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek
  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością
  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo

 Wymagania:

  • wykształcenie:  techniczne – preferowane obróbka skrawaniem
  • praktyka zawodowa: 1 rok przy realizacji produkcji seryjnej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku tokarz lub szlifierz
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy, systematyczność

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do programu sportowego
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy
  • Pracę w firmie o wieloletniej historii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zapewniamy warunki noclegowe pracownikom spoza woj. mazowieckiego

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Drukuj   E-mail