Operatora maszyn CNC

Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Maz.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,
  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych,
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,
  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,
  • mile widziana praktyka zawodowa: 1 rok przy realizacji produkcji seryjnej,
  • znajomość obsługi obrabiarek, szlifierek lub automatów tokarskich
  • znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do programu sportowego,
  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,

Zapewniamy intensywne szkolenie, przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem.

Drukuj   E-mail