Wizyty w szkołach w ramach programu: „Kadry dla przemysłu”

„Kadry dla Przemysłu", to ostatnio top temat w naszej firmie. WUZETEM zaangażował się w ścisłą współpracę ze dwiema szkołami: techniczną i zawodową, po to, aby zachęcić potencjalnych Stażystów i Praktykantów do podjęcia pracy w naszej firmie na stanowiskach typu Pracownik Produkcji, Operator maszyn i urządzeń itp. Zależy nam na pozyskaniu jak największej liczby Kandydatów, aby zasilić naszą kadrę produkcyjną.

Wybrane szkoły znajdują się w pobliskich miejscowościach, w związku z tym, WUZETEM jest atrakcyjnym miejscem pracy ze względu na świetną lokalizację, stabilizację zatrudnienia, ale również atrakcyjny pakiet socjalny, który firma zapewnia.


22 lutego 2018 r.

Kadra Menadżerów odwiedziła Zespół Szkół imienia Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie, powitania dokonała Pani Dyrektor Ewa Odolczyk. W wizytach brali udział Agata Szymańska- Dyrektor Personalny, Anna Bartnik- Mł. Specjalista ds. Personalnych oraz Grzegorz Kaczyński- Z-ca Dyrektora ds. Produkcjo - Technicznych. Grzegorz Kaczyński, posiadający szeroką wiedzę techniczną oraz pasję do maszyn, opowiedział uczniom o naszym parku maszynowym, zaś Panie przedstawiły warunki zatrudnienia i zaprosiły na praktyki w czasie wakacji szkolnych.

06 marca 2018 r.

Wizyta w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Ignacego Garbolewskiego w Sochaczewie. Gospodarzem spotkania był Kierownik szkolenia praktycznego d/s Centrum Kształcenia Praktycznego Pan Maciej Wódka. W spotkaniu uczestniczyli także uczniowie klas o profilu technicznym. Ponownie mieliśmy okazję przedstawić naszą firmę oraz po krótce wprowadzić w tajniki funkcjonowania WUZETEM.

9 marca 2018 r.

Kadra Nauczycieli z Zespołu Szkół w Teresinie została zaproszona do naszego zakładu w celu zapoznania się z naszym parkiem maszynowym i halą produkcyjną. W wyniku tych wizyt uzyskaliśmy potwierdzenie, że praktykanci z tej szkoły pojawią się u nas w zakładzie już w lipcu.

10 kwietnia 2018 r.

WUZETEM otrzymał zaproszenie na Dzień otwarty do Szkoły podczas którego przeprowadziliśmy rozmowy z rodzicami

Fotorelacja z wizyt.

 


Drukuj   E-mail