O jakości

System Zarządzania Jakością spółki WUZETEM charakteryzuje się ciągłym dążeniem do perfekcji w produkowanych wyrobach jak i optymalizacji i standaryzacji procesów produkcyjnych. Zgodnie z naszą wizją organizacji chcemy utrzymać WUZETEM jako niezawodną i doskonałą markę na rynku części zamiennych poprzez ciągły rozwój technologiczno-jakościowy oferowanych przez nas wyrobów oraz rozwój naszej kadry bez której ten sukces nie byłby możliwy. Dzięki temu osiągamy najwyższą satysfakcje wśród naszych klientów.

Gwarancją wysokiej jakości produkowanych wyrobów, a zwłaszcza ich niezawodności jest przede wszystkim jakość materiałów. W WUZETEM stosuje się stale, które w swoim składzie chemicznym i czystości nie różnią się od stali stosowanych przez czołowych światowych konkurentów jak Bosch czy Delphi, procesem, który poza materiałem gwarantuje również odpowiednią trwałość i niezawodność wyrobów WUZETEM jest obróbka cieplno - chemiczna.

Stosowane procesy obróbki skrawaniem wszystkich wyrobów a szczególnie wyrobów zwanych parami precyzyjnymi: rozpylaczy, elementów i zaworów tłoczących gwarantują precyzyjną obróbkę zapewniając wysoką dokładność wymiarów liniowych, małe wartości błędów kształtu i warunków technicznych mieszczące się w dziesiętnych częściach mikrometra.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do zarządzania wszystkimi procesami biznesowymi i produkcyjnymi w tym procesem Zarządzania Jakością spółka WUZETEM jest w stanie zapewnić części najwyższej jakości. Stosując sprawdzone i nowoczesne narzędzia jakościowe kontrolujemy nasze procesy i działając na podstawie dokładnych analiz i danych zebranych w trakcie procesu podejmujemy decyzje w jaki sposób dokładniej optymalizować procesy aby osiągać rezultaty lepsze niż konkurencja. Nie było by to możliwe bez dużej świadomości pro-jakościowej naszych pracowników którzy wiedzą i zdają sobie sprawę z tego że Jakość zaczyna się na ich stanowisku pracy.