Potencjalni Klienci

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Firma Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A., będąca producentem elementów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych oraz świadcząca usługi w zakresie obróbki skrawaniem, elektro i hydroerozji, obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej. Nasza siedziba znajduje się w Jawczycach, przy ul. Piastowskiej 67.

Cel i podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawą prawną przetwarzania przez nas danych jest art. 6 ust. 1 lit. a), tj. udzielona jednoznacznie i dobrowolnie zgoda osoby, której dane będziemy przetwarzać czy to w formie przesłanego do nas e-maila/zapytania, czy w formie odznaczonego checkboxa.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania za pomocą poczty elektronicznej informacji/ofert handlowych, a także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Cofnięcie zgody

W każdej chwili możesz wycofać zgodę, wysyłając w tej kwestii maila na adres: rodo@wuzetem.pl Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Czas przechowywania danych

Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania przez Panią/Pana udzielonej zgody i/lub do czasu ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

Udostępnianie danych

Twoje dane mogą zostać udostępnione podmiotom na podstawie przepisów prawa, a także podmiotom świadczącym usługi na rzecz WUZETEM S.A., którym dane osobowe są przekazywane na podstawie zawartych umów przetwarzania danych osobowych w imieniu Administratora, tj. firmom audytorskim, firmom transportowym, kancelariom prawniczym, bankom.

Twoje prawa

W każdej chwili ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych.

W powyższych kwestiach proszę o wysłanie maila na adres: rodo@wuzetem.pl

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czy możesz nie podać danych

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania informacji/ofert handlowych.
W przypadku braku podania danych, nie będzie możliwe przesyłanie informacji/ofert handlowych.

Profilowanie

Administrator informuje, że podane przez Panią/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu.

Źródło danych

Dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od osoby, której dane są przez nas przetwarzane.