WUZETEM wspiera młodych sportowców

 W ostatni weekend sierpnia na boiskach AKS-u SMS-u w Łodzi spotkało się blisko 500 młodych zawodników, by rywalizować w turnieju, którego patronem jest Karol Świderski – reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik mistrzostw Europy i świata.

Idea realizacji turnieju narodziła się trzy lata temu w ramach współpracy wychowanka łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Karola Świderskiego z działaczami AKS-u SMS-u.
W 2023 roku zorganizowano już trzecią edycję turnieju, w ramach której rozegrano 196 meczów.

W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje takich akademii jak m.in.: Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Widzew Łódź, Śląsk Wrocław i ŁKS Łódź.

Partner wydarzenia1 www

 partner wydarzenia2 www

partenr wydarzenia3 www

„Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać młode talenty  w drodze do realizacji ich marzeń. Doskonale wiemy, że prawdziwa pasja napędza do działania i jest podstawą sukcesu. Razem możemy więcej, dlatego  kibicujemy każdemu zawodnikowi. Jesteśmy przekonani, że tego typu inicjatywy zasługują na uznanie i wsparcie” powiedziała Anna Ścieszko-Osińska, Prezes Zarządu .  

 WUZETEM. Najwyższa Precyzja.

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl