Zmieniamy opakowania na lepsze!

W listopadzie 2019 r. rozpoczęliśmy proces wprowadzania nowych opakowań produktów, dopasowując je do oczekiwań naszych klientów.

Wzór nowych opakowań został dostosowany do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się przedsiębiorstwo. Proces wymiany pudełek został przeprowadzony stopniowo, a dotychczas używane opakowania sukcesywnie zastępione zostały nowymi.

Nowy wygląd opakowań charakteryzuje się jasną, nowoczesną grafiką, dzięki czemu umieszczone na nich informacje są bardziej czytelne dla odbiorcy. Mimo, że nowe opakowania są mniejsze od poprzednich, mieści się w nich 12, a nie jak dotychczas 10 sztuk fiolek z rozpylaczami. Takie rozwiązanie umożliwia nam zoptymalizowanie procesu pakowania zamówień, a naszym klientom pozwala zmniejszyć koszty transportu.

Wprowadzane opakowania dopasowywane są do odpowiednich grup produktowych. Aktualnie wszystkie produkty z grupy typu P z bieżącej produkcji pakowane są już w nowe kartoniki.

Firma WUZETEM dba o wysoką jakość swoich produktów na każdym etapie realizacji zamówień - od procesu produkcyjnego po pakowanie i wysyłkę towaru. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa pełnych opakowań i oryginalności produktów, na nowych opakowaniach umieszczane są hologramy firmowe.

Wraz ze zmianą opakowań zmienione zostały fiolki na pojedyncze rozpylacze. Są mniejsze, dopasowane do produktu, dzięki czemu zapewniają wyższy poziom zabezpieczenia antykorozyjnego. Otwarcie fiolki następuje przy pomocy śrubokręta, a nienaruszona zatyczka gwarantuje oryginalność produktu.

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl