WUZETEM na targach motoryzacyjnego rynku wtórnego -  AAPEX 23 w LAS VEGAS

WUZETEM na targach motoryzacyjnego rynku wtórnego - AAPEX 23 w LAS VEGAS

Targi AAPEX to miejsce, gdzie przez najbliższe 3 dni będzie biło serce branży motoryzacyjnej.

Podczas targów AAPEX 2023 w Las Vegas spotkają się producenci, dostawcy, dystrybutorzy oraz sprzedawcy części samochodowych i technologii rynku motoryzacyjnego, aby wyjść na przeciw wyzwaniom motoryzacyjnego rynku wtórnego.

Wystawców i uczestników targów czekają praktyczne szkolenia, udział w prezentacjach i wystawach produktów, wymiana doświadczeń, budowanie relacji – wszystko w celu rozwoju branży motoryzacyjnej, możliwości reagowania na bieżąco, ze stale zmieniającą się technologią. 

Uczestnictwo WUZETEM, w tak ważnych dla motoryzacyjnego rynku wtórnego targach jest ważne nie tylko z punktu widzenia samej branży, ale także obecności produktów WUZETEM na rynku amerykańskim. Firma ma tu dominującą pozycję dostawcy podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, ale i kolejowego. Ponad 40% swojej produkcji spółka sprzedaje do USA i deklaruje zwiększenie udziału na tym rynku w kolejnych latach.

 

Zapraszamy.

baner pl

📌 31 PAŹDZIERNIKA – 2 LISTOPADA 2023 r.
LAS VEGAS, NEVADA, VENETIAN EXPO
AAPEXSHOW.COM | #AAPEX23

https://lnkd.in/ebc_Qi5

 

WUZETEM. Najwyższa precyzja.

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl