Spotkania przedsiębiorców

 WUZETEM jako jeden z wiodących producentów w branży motoryzacyjnej w Polsce podczas bezpośrednich spotkań polskich przedsiębiorców

z zagranicznymi kontrahentami w ramach Misji przyjazdowej - Branżowe Programy Promocji. Tym razem do Polski przybyło 15 przedstawicieli z przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej, z Bośni i Hercegowiny, Mołdawii, Serbii oraz Turcji. 

Tego typu spotkania to przede wszystkim możliwość nawiązania współpracy gospodarczej, ale też międzynarodowa promocja polskiej branży.
 

Operatorami branżowych programów promocji realizowanych w latach 2020-2022 są:

  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - BPP IT/ICT oraz BPP sprzętu medycznego,
  • Polska Organizacja Turystyczna - BPP usług prozdrowotnych,
  • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - BPP polskich specjalności żywnościowych,
  • BERM Sp. z o.o. Sp. k - BPP meble, BPP kosmetyki, BPP jachty oraz BPP biotechnologie i farmaceutyki,
  • Konsorcjum firm: M Promotion International Sp. z o.o. oraz Agencja M Promotion Sp. z o.o. - BPP części samochodowych i lotniczych, BPP budowy i wykańczania budowli, BPP mody polskiej oraz BPP maszyn i urządzeń. 
WUZETEM. Najwyższa precyzja!
Już od 70 lat Razem napędzamy motoryzację

 
3a
 
 
3b
 
 
5
 
 
6
 
 
7
 
 
3
 
Autor zdjęć: Nikita Shkut

logo wuzetem

Jesteśmy globalnym dostawcą stalowych komponentów precyzyjnych do pojazdów, maszyn i urządzeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu mechaniki precyzyjnej dla producentów i dystrybutorów z branż motoryzacyjnej, rolniczej, zbrojeniowej oraz przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rozpylaczy, wtryskiwaczy, elementów tłoczących. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, laboratorium badawczo-rozwojowym oraz doświadczonym zespołem inżynierów. Spółka działa nieprzerwanie od ponad 70 lat, a nasze produkty są dostępne w 33 krajach na świecie.

KONTAKT

ul. Piastowska 67
05-850 Jawczyce

NIP: 525-000-08-60
REGON: 012078978

tel.: +48 22 841 32 01
fax: +48 22 841 85 68

e-mail: wuzetem@wuzetem.pl